Uz sākumu

Notikušās sacensības

2011. gads

39. Siguldas rudens 2011

A2 stafete 2011

Siguldas tilti 2011

Latvijas Gāzes kauss 2011

Sprinta skrējiens Turaidas tornī 2011

Siguldas kauss 2011

Serpentīnceļa skrējiens

A2 duatlons

Siguldas apļi 2011

Fischer balvu izcīņa 2011

Siguldas kauss distanču slēpošanā 2011

Tautas slēojums "Sigulda 2011"

2010. gads

Ziemas duatlons 2010

Siguldas rudens 2010

Siguldas kauss orientēšanās sportā 2010

"Siguldas tilti" 2010

Latvijas Gāzes Atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā 2010

Sprinta skrējiena Turaidas tornī 2010

A2 stafete 2010

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2010

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Siguldas kauss 2010 distanču slēpošanā

Tautas slēpojums "Sigulda 2010"

2009. gads

Rīgas rajona sezonas noslēguma sacensības

Siguldas rudens 2009

Latvijas 2009. gada čempionāts orientēšanās maratona distancē

RRSIC atklātais čempionāts orientēšanās sportā

Atklātās sacensības SIGULDAS KAUSS 2009 orientēšanās taku distancē

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Piedzīvojumu sacensības "Sigulda 802"

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

2009. gada Latvijas čempionāts velo orientēšanās

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2009

Latvijas gāzes kauss 2009

A2 stafetes 2009

Pavasara zaķis 2009

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Tautas slēpojums "Sigulda 2009" un Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Rīgas rajona sporta spēles distanču slēpošanā

2008. gads

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Pretīm ziemai 2008

Siguldas kauss 2008

Siguldas rudens

Latvijas 2008.gada čempionāts orientēšanās sprintā un garajā distancē

Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801”

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (stafetes)

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (individuāli)

Serpentīnceļa skrējiens 2008

A2 stafetes 2008

Tautas slēpojums "Sigulda 2008"

Lieldienu zaķis 2008

2007. gads

Pretīm ziemai 2007

Vidzemes kauss 2007

Latvijas Gāzes kauss 2007

Fonona Kompasa kauss 2007

Skrējiens Turaidas tornī

Skrējiens Sigulda - 800

Latvijas Paralimpiskais čempionāts orientēšanās taku distancē un Latvijas atklātais čempionāts orientēšanās taku distancē

Rīgas rajona 2007. gada sporta spēles orientēšanās sportā

„Sportlat” Balvas izcīņa

A2 stafetes 2007

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas Valsts Ģimnāziju Spartakiāde

Siguldai 800. Serpentīnceļa skrējiens

Lieldienu zaķis 2007

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Latvijas čempināts distanču slēpošanā un FIS sacensības

Tautas slēpojums "Sigulda 800"

2006. gads

Ziemas duatlons 2006

Pretim ziemai 2006

Vidzemes kauss 2006

Rīgas rajona sezonas noslēguma atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

A2 orientēšanās stafetes 2006

Orientēšanās iepazīšanas sacensības taku distancē


Kompasa kauss - 2006

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Rīgas raj. 2006. gada sporta spēles orientēšanās sportā

Lieldienu zaķis

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas nakts sprintā

Tautas slēpojums SIGULDA 2006

Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Pretīm pavasarim 2006

2005. gads

Ziemas duatlons 2005

Pretim ziemai 2005

Kompasa kauss 2005

Rīgas rajona čempionāts 2005

Latvijas Gāzes sacensības 2005

Kompass 2005

Vidzeme 2005

2004. gads

Rīgas rajona čempionāts 2004

Latvijas Gāzes sacensības 2004

Kompasa kauss 2004

Pretim ziemai 2004

Kompass 2004

Ziemas triatlons 2 2004

Tautas slēpojums "Sigulda - 2004"

Ziemas triatlons 1 2004

LR čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2004

Distanču slēpošanas sacensības "Silciema apļi" 2004

Senākas sacensības

Arhīvs

Atgriezties pie visiem rezultātiem
          Vidzemes kauss 2005     02.kārta
        10. jūlijs  Tūristu bāze Siguldas senleja
SE 
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1  400 00166 Kristīne Veita        1974 Purva Bridējs   1:10:44  5

SA 
  1 1000 00145 Liene Balode          1979 Briksnis        1:40:39  4
  2  826 00135 Līga Zvirgzde         1981 Briksnis        2:01:55  4
  3  784 00139 Madara Peiseniece     1986 Kāpa            2:08:27  4
  4  500 00036 Iveta Miķelsone       1964 Mona            2:07:29  2

SB 
  1 1000 00063 Ilze Ligate           1978 Purva Bridējs   1:11:53  5
  2  825 00116 Gerda Sirmā           1965 Pūznis          1:27:05  5
  3  762 00056 Sarmīte Gobiņa        1969 Pūznis          1:34:22  5
  4  746 00086 Daina Krēsliņa        1965 Pūznis          1:36:23  5
  5  741 00179 Ilva Cinīte           1970 Prizma          1:37:00  5
  6  579 00180 Inga Kabanova         1986 Auseklis        2:04:13  5

SC 
  1 1000 00173 Ieva Cāne             1963 Sigulda         1:25:29  6
  2  846 00067 Karīna Janova         1979 ind.            1:41:03  6
  3  761 00163 Linda Muzikante       1973 ind.            1:52:21  6
  4  736 00110 Liene Korņējeva       1979 ind.            1:56:08  6
  5  573 00002 Vita Polkovņikova     1957 ind.            2:29:08  6

SJ 
  1 1000 00134 Jūlija Māsāne         1982 Kāpa            1:34:42  8

S45
  1 1000 00128 Alīda Ābola           1954 Brīvnieki       1:00:35  4
  2  581 00024 Inese Mauliņa         1952 Saldus          1:44:17  4
  3  512 00176 Ilze Vabole           1958 Bebri           1:58:22  4
  4  497 00069 Ingrīda Kreicberga    1957 Sēlijas mežs    2:01:54  4
  5  488 00055 Antra Āriņa           1952 ind             2:04:02  4

S60
  1 1000 00062 Laima Kalvele         1944 Seniors         1:19:06  7
  2  848 00092 Dzintra Sildedze      1943 Prizma          1:33:20  7

S65
  1 1000 00011 Erna Skujiņa          1936 Meridiāns       1:34:22  7
  2  680 00125 Lidija Zukule         1932 Brīvnieki       2:18:42  7
  3  538 00080 Rasma Oša             1939 ind.            2:55:20  7

          Vidzemes kauss 2005     02.kārta
        10. jūlijs  Tūristu bāze Siguldas senleja
S16
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00085 Madara Stapāne        1989 Pūznis          1:46:02  5
  2    0 00157 Lāsma Freimane        1990 LVM             izstāj.  5

S14
  1 1000 00039 Laima Leitāne         1992 Kāpa            1:18:54  7
  2  925 00084 Linda Krēsliņa        1991 Pūznis          1:25:20  7
  3  914 00015 Sindija Širaka        1992 Pūznis          1:26:20  7

S10
  1 1000 00171 Gunita Freimane       1997 LVM             1:06:50  9

VE 
  1 1000 00178 Ģirts Liniņš          1969 Viga            1:22:53  1
  2  994 00129 Toms Veits            1978 Purva Bridējs   1:23:24  1
  3  970 00127 Guntis Arnicāns       1968 Balta           1:25:25  1
  4  921 00066 Andis Janovs          1981 ind.            1:29:58  1
  5  873 00142 Andris Strazdiņš      1971 Purva Bridējs   1:34:55  1
  6  767 00009 Jānis Actiņš          1972 3A              1:48:02  1
  7  720 00111 Ansis Actiņš          1977 3A              1:55:08  1
  8  700 00075 Pēteris Hokkonens     1975 ind.            1:58:29  1
  9  400 00005 Kaspars Zvirgzdiņš    1977 Tinis           1:51:36  2
 10  300 00012 Aigars Actiņš         1969 3A              1:18:45  3

VA 
  1 1000 00064 Ivars Ščerbickis      1974 Purva Bridējs   1:35:07  2
  2  932 00126 Ints Kalniņš          1969 Briksnis        1:42:02  2
  3  660 00093 Aigars Putnis         1977 ind.            2:24:05  2

VB 
  1 1000 00118 Sandris Līdums        1970 ind.            1:42:55  3
  2  998 00132 Andis Celinskis       1980 Madara 89       1:43:10  3
  3  986 00172 Juris Cinītis         1970 Prizma          1:44:24  3
  4  932 00103 Normunds Korņējevs    1974 ind.            1:50:24  3
  5  830 00034 Pēteris Jansons       1975 ind.            2:03:56  3
  6  750 00017 Edgars Dude           1985 Sprīdītis       2:17:09  3
  7  561 00165 Didzis Kalniņš        1972 ind.            3:03:21  3
  8  500 00004 Kārlis Osis           1981 Kāpa            1:36:10  2

VC 
  1 1000 00033 Ivars Stapāns         1964 Pūznis          1:29:08  5
  2  992 00073 Pēteris Pirtnieks     1959 Leonardo        1:29:50  5

          Vidzemes kauss 2005     02.kārta
        10. jūlijs  Tūristu bāze Siguldas senleja
V35
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00144 Ints Jansons          1968 Vecpiebalga     1:51:44  1
  2  867 00175 Arvis Zvanītājs       1969 ind.            2:08:55  1
  3  803 00143 Ingemārs Smildziņš    1961 ind.            2:19:08  1
  4  770 00081 Jānis Stankēvičs      1962 ind.            2:25:05  1
  5  616 00177 Aigars Vaitkevičs     1966 Alnis           3:01:20  1
  6  604 00052 Jānis Kļava           1960 ind.            3:05:06  1

V45
  1 1000 00140 Guntis Dišlers        1960 Mona            1:20:40  3
  2  826 00071 Aivars Druvenieks     1956 Sēlijas mežs    1:37:37  3
  3  820 00050 Ivars Muzikants       1957 Balta           1:38:26  3
  4  812 00158 Jānis Cāns            1960 Sigulda         1:39:18  3
  5  786 00162 Varis Peisenieks      1957 Kāpa            1:42:36  3
  6  724 00019 Vladimirs Kabanovs    1952 ind.            1:51:24  3
  7  633 00122 Edgars Mītnieks       1956 Prizma          2:07:24  3
  8  632 00023 Jānis Augulis         1957 Sigulda         2:07:44  3
  9  622 00054 Ivars Ansviesulis     1954 Prizma          2:09:38  3
 10  609 00031 Egīls Mauliņš         1951 Saldus          2:12:30  3
 11  593 00106 Andris Cekuls         1952 ind.            2:15:59  3
 12  563 00007 Guntis Dude           1960 Sprīdītis       2:23:10  3
 13  549 00001 Juris Pētersons       1957 ind.            2:26:55  3
 14  537 00146 Gundars Freimanis     1958 LVM             2:30:08  3
 15    0 00138 Jens Hartmann         1958 Auseklis        izstāj.  3
 15    0 00137 Raimonds Krēsliņš     1957 ind.            izstāj.  3

V55
  1 1000 00152 Valerijs Pahomovs     1949 OLIO            1:30:44  4
  2  936 00097 Aivars Pentjušs       1948 saldus          1:36:57  4
  3  911 00136 Arnolds Kučinskis     1949 Prizma          1:39:38  4
  4  521 00181 Andrejs Āriņš         1947 ind.            2:54:04  4

V60
  1 1000 00105 Jānis Aprubis         1943 Prizma          1:16:13  5
  2  997 00060 Juris Zvirgzds        1942 Seniors         1:16:27  5
  3  828 00164 Jānis Kalniņš         1943 Sēlijas mežs    1:32:02  5

V65
  1 1000 00133 Edvīns Berners        1937 prizma          1:12:51  6
  2  832 00049 Andris Kalvelis       1940 Seniors         1:27:32  6

V18
  1 1000 00150 Juris Rimicāns        1987 Prizma          1:47:40  2
  2  949 00094 Agnis Āriņš           1988 RSP             1:53:28  2

          Vidzemes kauss 2005     02.kārta
        10. jūlijs  Tūristu bāze Siguldas senleja
V16
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00051 Rūdolfs Krēsliņš      1989 Pūznis          1:05:05  4
  2  841 00014 Arvis Rubenis         1989 Pūznis          1:17:25  4
  3  668 00174 Andris Cāns           1990 Sigulda         1:37:29  4
  4  607 00124 Armands Āriņš         1990 RSP             1:47:11  4
  5  545 00154 Arnolds Āriņš         1990 RSP             1:59:20  4

V14
  1 1000 00141 Dāvis Dišlers         1993 Auseklis        1:23:29  6
  2  962 00045 Artis Dude            1991 Sprīdītis       1:26:45  6
  3  685 00042 Reinis Augulis        1991 Sigulda         2:01:53  6

V12
  1 1000 00013 Jānis Stankēvičs      1994 ind.            1:14:20  8
  2  778 00091 Ansis Augulis         1994 Sigulda         1:35:36  8
  3    0 00170 Mārcis Freimanis      1994 LVM             izstāj.  8

V10
  1 1000 00035 Otto Pēteris Pirtnieks1996 Mona              30:42  9

Dalībnieku skaits 101

Uz lapas augšu

Atbalstītāji

















www.fonons.lv












© Biedrība "A2". Rekvizīti