Uz sākumu

Notikušās sacensības

2011. gads

39. Siguldas rudens 2011

A2 stafete 2011

Siguldas tilti 2011

Latvijas Gāzes kauss 2011

Sprinta skrējiens Turaidas tornī 2011

Siguldas kauss 2011

Serpentīnceļa skrējiens

A2 duatlons

Siguldas apļi 2011

Fischer balvu izcīņa 2011

Siguldas kauss distanču slēpošanā 2011

Tautas slēojums "Sigulda 2011"

2010. gads

Ziemas duatlons 2010

Siguldas rudens 2010

Siguldas kauss orientēšanās sportā 2010

"Siguldas tilti" 2010

Latvijas Gāzes Atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā 2010

Sprinta skrējiena Turaidas tornī 2010

A2 stafete 2010

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2010

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Siguldas kauss 2010 distanču slēpošanā

Tautas slēpojums "Sigulda 2010"

2009. gads

Rīgas rajona sezonas noslēguma sacensības

Siguldas rudens 2009

Latvijas 2009. gada čempionāts orientēšanās maratona distancē

RRSIC atklātais čempionāts orientēšanās sportā

Atklātās sacensības SIGULDAS KAUSS 2009 orientēšanās taku distancē

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Piedzīvojumu sacensības "Sigulda 802"

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

2009. gada Latvijas čempionāts velo orientēšanās

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2009

Latvijas gāzes kauss 2009

A2 stafetes 2009

Pavasara zaķis 2009

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Tautas slēpojums "Sigulda 2009" un Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Rīgas rajona sporta spēles distanču slēpošanā

2008. gads

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Pretīm ziemai 2008

Siguldas kauss 2008

Siguldas rudens

Latvijas 2008.gada čempionāts orientēšanās sprintā un garajā distancē

Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801”

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (stafetes)

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (individuāli)

Serpentīnceļa skrējiens 2008

A2 stafetes 2008

Tautas slēpojums "Sigulda 2008"

Lieldienu zaķis 2008

2007. gads

Pretīm ziemai 2007

Vidzemes kauss 2007

Latvijas Gāzes kauss 2007

Fonona Kompasa kauss 2007

Skrējiens Turaidas tornī

Skrējiens Sigulda - 800

Latvijas Paralimpiskais čempionāts orientēšanās taku distancē un Latvijas atklātais čempionāts orientēšanās taku distancē

Rīgas rajona 2007. gada sporta spēles orientēšanās sportā

„Sportlat” Balvas izcīņa

A2 stafetes 2007

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas Valsts Ģimnāziju Spartakiāde

Siguldai 800. Serpentīnceļa skrējiens

Lieldienu zaķis 2007

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Latvijas čempināts distanču slēpošanā un FIS sacensības

Tautas slēpojums "Sigulda 800"

2006. gads

Ziemas duatlons 2006

Pretim ziemai 2006

Vidzemes kauss 2006

Rīgas rajona sezonas noslēguma atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

A2 orientēšanās stafetes 2006

Orientēšanās iepazīšanas sacensības taku distancē


Kompasa kauss - 2006

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Rīgas raj. 2006. gada sporta spēles orientēšanās sportā

Lieldienu zaķis

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas nakts sprintā

Tautas slēpojums SIGULDA 2006

Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Pretīm pavasarim 2006

2005. gads

Ziemas duatlons 2005

Pretim ziemai 2005

Kompasa kauss 2005

Rīgas rajona čempionāts 2005

Latvijas Gāzes sacensības 2005

Kompass 2005

Vidzeme 2005

2004. gads

Rīgas rajona čempionāts 2004

Latvijas Gāzes sacensības 2004

Kompasa kauss 2004

Pretim ziemai 2004

Kompass 2004

Ziemas triatlons 2 2004

Tautas slēpojums "Sigulda - 2004"

Ziemas triatlons 1 2004

LR čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2004

Distanču slēpošanas sacensības "Silciema apļi" 2004

Senākas sacensības

Arhīvs

Atgriezties pie visiem rezultātiem
          Vidzemes kauss 2006     03.kārta
SE 
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00047 Iveta Brūvere         1965 Viga              53:00  3
  2  927 00022 Ilze Skangale         1972 Balta             57:11  3
  3  869 00103 Linda Katlapa         1976 Viga            1:01:00  3
  4  748 00016 Zane Rozenbaha        1972 Concorde        1:10:53  3

SA 
  1 1000 00083 Renāte Kārkliņa       1973 Tinis           1:03:36  4
  2  931 00107 Aiva Jakovela         1977 Concorde        1:08:17  4

SB 
  1 1000 00066 Ieva Cāne             1963 Sigulda           56:59  5
  2  888 00148 Ilva Cinīte           1970 Prizma          1:04:11  5
  3    0 00006 Ilze Pužule           1977 Burkānciems&Co  izstāj.  5

SC 
  1 1000 00050 Signe Hokonena        1980 TNS               57:03  6
  2  882 00065 Linda Muzikante       1973 Balta           1:04:42  6
  3  798 00015 Antra Jakovela        1986 Viga            1:11:29  6
  4  575 00067 Ilze Vabole           1958 Bebri           1:39:16  6

S35
  1 1000 00086 Ineta Lapacinska      1966 A2                49:03  3
  2  835 00093 Inese Bērziņa         1969 Piepe             58:46  3

S45
  1 1000 00007 Ilze Laure            1960 Kāpa              53:04  4
  2  926 00062 Inese Purgaile        1956 Bebri             57:19  4
  3  794 00090 Antra Āriņa           1952 ind.            1:06:50  4
  4  724 00124 Tamāra Kosmačeva      1956 Kāpa            1:13:18  4

S55
  1 1000 00019 Ruta Kukka            1950 Kāpa              38:13  6
  2  733 00080 Dace Spudas           1951 ind.              52:10  6
  3  721 00150 Valentīna Lietuviete  1949 ind.              53:00  6
  4  582 00031 Maruta Habermane      1947 A2              1:05:43  6
  5  543 00098 Mudīte Kučinska       1948 ind.            1:10:25  6

S60
  1 1000 00131 Maira Liepa           1944 Seniors           41:09  7
  2  796 00136 Laima Kalvele         1944 Seniors           51:42  7
  3  693 00025 Laimdota Šulte        1943 Prizma            59:22  7

          Vidzemes kauss 2006     03.kārta
S65
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00029 Erna Skujiņa          1936 Meridiāns         44:39  7
  2  748 00071 Rasma Oša             1939 ind.              59:40  7
  3  711 00037 Valda Janova          1939 ind.            1:02:47  7
  4  709 00127 Jūlija Zvirgzde       1940 Seniors         1:02:58  7
  5  423 00030 Lidija Zukule         1932 A2              1:45:29  7

S18
  1 1000 00112 Laura Vīķe            1989 RRBJSS/Kāpa       53:39  4
  2  654 00142 Zane Tilta            1989 ZVOC            1:22:01  4

S16
  1 1000 00070 Sabīne Tilta          1992 ZVOC              45:12  5
  2  824 00039 Dace Buža             1990 Meridiāns         54:50  5

S14
  1 1000 00023 Ilze Buža             1993 Meridiāns         51:45  7

S12
  1 1000 00032 Līga Lamberte         1995 Meridiāns         38:58  8

VE 
  1 1000 00138 Artūrs Pauliņš        1989 Azimuts           47:16  1
  2  922 00058 Māris Jansons         1987 RSP               51:16  1
  3  907 00079 Andis Janovs          1981 A2                52:08  1
  4  888 00057 Artis Jansons         1984 Viga              53:14  1
  5  826 00145 Guntars Rubenis       1973 Ģeogrāfi          57:14  1
  6  766 00048 Jānis Actiņš          1972 3A              1:01:42  1
  7  763 00055 Pēteris Hokonens      1975 ind.            1:01:55  1
  8  717 00068 Toms Purgailis        1988 Bebri           1:05:58  1
  9  652 00069 Andris Miglavs        1961 Bebri           1:12:28  1
 10  608 00078 Normunds Korņejevs    1974 ind.            1:17:44  1

VA 
  1 1000 00012 Ansis Actiņš          1977 3A                47:17  2
  2  974 00147 Kārlis Andersons      1974 RSP               48:32  2
  3  906 00123 Uvis Soika            1971 Viga              52:13  2
  4  876 00052 Andris Pirtnieks      1986 Mona              53:59  2
  5  824 00089 Aigars Putnis         1977 ind.              57:25  2
  6  673 00094 Jānis Riža            1975 Concorde        1:10:16  2
  7  649 00104 Kristāns Miķelsons    1973 Concorde        1:12:48  2

          Vidzemes kauss 2006     03.kārta
VB 
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00060 Māris Stabiņš         1968 Azimuts           45:48  3
  2  926 00076 Leons Peļņa           1981 30Draugi          49:27  3
  3  846 00153 Juris Cinītis         1970 Prizma            54:09  3
  4  840 00043 Jānis Lucāns          1964 Piepe             54:31  3
  5  804 00091 Raivis Reinsons       1969 ind.              57:00  3
  6  774 00056 Arnis Šulmeisers      1970 Saulrīti          59:11  3
  7  694 00149 Ivars Gruduls         1963 Lejas Jozumi    1:06:00  3
  7  694 00085 Andris Kikusts        1971 ind.            1:06:01  3

VC 
  1 1000 00049 Sandis Zuzāns         1980 30Draugi          48:43  5
  2  994 00018 Toms Pastaks          1979 30Draugi          49:02  5
  3  931 00088 Viesturs Lucāns       1960 Piepe             52:20  5

V35
  1 1000 00072 Valdis Tilts          1962 ZVOC              49:47  1
  2  969 00002 Aigars Actiņš         1969 3A                51:24  1
  3  939 00087 Guntars Jansons       1960 Balta             53:01  1
  4  761 00061 Edgars Liepiņš        1970 Concorde        1:05:24  1
  5  754 00003 Jurģis Blumbergs      1969 Concorde        1:06:03  1

V45
  1 1000 00040 Igors Bužs            1961 Meridiāns         46:50  3
  2  936 00035 Andrejs Lācis         1959 Smiltene          50:01  3
  3  928 00141 Juris Cebulis         1959 Mona              50:29  3
  4  850 00102 Guntis Koks           1956 Meridiāns         55:05  3
  5  833 00064 Jānis Cāns            1960 Sigulda           56:14  3
  6  832 00073 Ivars Muzikants       1957 Balta             56:16  3
  7  794 00059 Jānis Augulis         1957 Sigulda           58:59  3
  8  770 00008 Ivars Ansviesulis     1954 Prizma          1:00:49  3
  9  678 00038 Raimonds Krēsliņš     1957 ind.            1:09:04  3
 10  662 00084 Dzidris Dreimanis     1953 ind.            1:10:45  3

V55
  1 1000 00110 Valērijs Pahomovs     1949 MODULS Rīga       37:38  4
  2  882 00140 Arnolds Kučinskis     1949 Prizma            42:41  4
  3  787 00081 Aivars Pentjušs       1948 Prizma            47:50  4
  4  775 00001 Jānis Aprubis         1943 Prizma            48:34  4
  5  739 00115 Juris Zvirgzds        1942 Seniors           50:55  4
  6  718 00033 Volli Kukk            1949 Kāpa              52:23  4
  7  687 00118 Andrejs Āriņš         1947 ind.              54:48  4
  8  635 00013 Jānis Skrūzmanis      1948 Prizma            59:15  4

          Vidzemes kauss 2006     03.kārta
V60
====================================================================
 V Punkti Numurs Dalībnieks          Dz.g.  Kolektīvs    Laiks Dist.
====================================================================
  1 1000 00111 Māris Mālkalnietis    1942 A2                51:43  5
  2  970 00121 Andris Ozols          1941 Seniors           53:20  5
  3  828 00146 Ojārs Lietuvietis     1945 ind.            1:02:29  5
  4  821 00092 Guntars Lasmanis      1943 Valgunda        1:03:00  5

V65
  1 1000 00139 Edvīns Berners        1937 Prizma            53:49  6
  2  900 00137 Andris Kalvelis       1940 Seniors           59:49  6
  3  693 00119 Ivars Kalniņš         1938 Seniors         1:17:38  6

V18
  1 1000 00009 Andris Cāns           1990 Sigulda           48:09  2
  2  698 00004 Agnis Āriņš           1988 RSP             1:08:59  2

V16
  1 1000 00134 Ilmārs Ķauķītis       1990 Azimuts           40:42  4
  2  969 00074 Sendijs Kangro        1990 Azimuts           42:00  4
  3  966 00036 Armands Āriņš         1990 RSP               42:09  4
  4  963 00005 Arnolds Āriņš         1990 RSP               42:15  4
  5  877 00024 Juris Ķibilds         1991 Meridiāns         46:24  4
  6  668 00077 Reinis Augulis        1991 Sigulda         1:00:56  4

V14
  1 1000 00130 Jānis Bērziņš         1993 Kocēni          1:09:36  6
  2    0 00117 Klāvs Niklass         1993 Sējas skola     izstāj.  6

V12
  1 1000 00122 Ansis Augulis         1994 Sigulda           25:32  8
  2  955 00014 Alvis Reinsons        1995 ind.              26:45  8
  3  783 00082 Mairis Kārkliņš       1995 Tinis             32:36  8
  4  658 00095 Māris Lamberts        1996 Meridiāns         38:47  8
  5  576 00133 Guntars Jākabsons     1995 Sējas skola       44:20  8
  6  571 00020 Jurģis Ulāns          1995 Sējas skola       44:42  8

V10
  1 1000 00011 Niks Ramanis          1997 Azimuts           25:28  9

Dalībnieku skaits 113

Uz lapas augšu

Atbalstītāji

















www.fonons.lv












© Biedrība "A2". Rekvizīti