Uz sākumu

Notikušās sacensības

2011. gads

39. Siguldas rudens 2011

A2 stafete 2011

Siguldas tilti 2011

Latvijas Gāzes kauss 2011

Sprinta skrējiens Turaidas tornī 2011

Siguldas kauss 2011

Serpentīnceļa skrējiens

A2 duatlons

Siguldas apļi 2011

Fischer balvu izcīņa 2011

Siguldas kauss distanču slēpošanā 2011

Tautas slēojums "Sigulda 2011"

2010. gads

Ziemas duatlons 2010

Siguldas rudens 2010

Siguldas kauss orientēšanās sportā 2010

"Siguldas tilti" 2010

Latvijas Gāzes Atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā 2010

Sprinta skrējiena Turaidas tornī 2010

A2 stafete 2010

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2010

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Siguldas kauss 2010 distanču slēpošanā

Tautas slēpojums "Sigulda 2010"

2009. gads

Rīgas rajona sezonas noslēguma sacensības

Siguldas rudens 2009

Latvijas 2009. gada čempionāts orientēšanās maratona distancē

RRSIC atklātais čempionāts orientēšanās sportā

Atklātās sacensības SIGULDAS KAUSS 2009 orientēšanās taku distancē

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Piedzīvojumu sacensības "Sigulda 802"

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

2009. gada Latvijas čempionāts velo orientēšanās

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2009

Latvijas gāzes kauss 2009

A2 stafetes 2009

Pavasara zaķis 2009

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Tautas slēpojums "Sigulda 2009" un Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Rīgas rajona sporta spēles distanču slēpošanā

2008. gads

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Pretīm ziemai 2008

Siguldas kauss 2008

Siguldas rudens

Latvijas 2008.gada čempionāts orientēšanās sprintā un garajā distancē

Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801”

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (stafetes)

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (individuāli)

Serpentīnceļa skrējiens 2008

A2 stafetes 2008

Tautas slēpojums "Sigulda 2008"

Lieldienu zaķis 2008

2007. gads

Pretīm ziemai 2007

Vidzemes kauss 2007

Latvijas Gāzes kauss 2007

Fonona Kompasa kauss 2007

Skrējiens Turaidas tornī

Skrējiens Sigulda - 800

Latvijas Paralimpiskais čempionāts orientēšanās taku distancē un Latvijas atklātais čempionāts orientēšanās taku distancē

Rīgas rajona 2007. gada sporta spēles orientēšanās sportā

„Sportlat” Balvas izcīņa

A2 stafetes 2007

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas Valsts Ģimnāziju Spartakiāde

Siguldai 800. Serpentīnceļa skrējiens

Lieldienu zaķis 2007

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Latvijas čempināts distanču slēpošanā un FIS sacensības

Tautas slēpojums "Sigulda 800"

2006. gads

Ziemas duatlons 2006

Pretim ziemai 2006

Vidzemes kauss 2006

Rīgas rajona sezonas noslēguma atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

A2 orientēšanās stafetes 2006

Orientēšanās iepazīšanas sacensības taku distancē


Kompasa kauss - 2006

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Rīgas raj. 2006. gada sporta spēles orientēšanās sportā

Lieldienu zaķis

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas nakts sprintā

Tautas slēpojums SIGULDA 2006

Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Pretīm pavasarim 2006

2005. gads

Ziemas duatlons 2005

Pretim ziemai 2005

Kompasa kauss 2005

Rīgas rajona čempionāts 2005

Latvijas Gāzes sacensības 2005

Kompass 2005

Vidzeme 2005

2004. gads

Rīgas rajona čempionāts 2004

Latvijas Gāzes sacensības 2004

Kompasa kauss 2004

Pretim ziemai 2004

Kompass 2004

Ziemas triatlons 2 2004

Tautas slēpojums "Sigulda - 2004"

Ziemas triatlons 1 2004

LR čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2004

Distanču slēpošanas sacensības "Silciema apļi" 2004

Senākas sacensības

Arhīvs

Atgriezties pie visiem rezultātiem
          Pretim ziemai 2006      01.kārta
        22.oktobrī  Velnala
VE       6.3 kilometri   25 kontrolpunkti
====================================================================
  Nr.  Dalībnieks           Dz.g.  Kolektīvs      Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00027 Toms Veits            1978 Purva Bridējs     57:39  1000    1
00055 Andis Janovs          1981 ind.            1:02:11   927    2
00007 Ansis Actiņš          1977 3A              1:03:27   909    3
00067 Gatis Dzērve          1976 Stopkrāns       1:13:38   783    4
00072 Kaspars Čerjaks       1970 Purva Bridējs   1:14:35   773    5
00005 Guntis Pikurs         1973 ind.            1:14:56   769    6
00016 Jānis Actiņš          1972 3A              1:17:57   740    7
00080 Kaspars Staņa         1973 ind.            1:24:03   686    8
00066 Pēteris Hokkonens     1975 LU              1:26:23   667    9
00082 Jānis Viškers         1976 Concorde        1:32:49   621   10
00017 Toms Purgailis        1988 Bebri           1:39:56   577   11

V35      6.3 kilometri   25 kontrolpunkti
00036 Guntars Polis         1971 Auseklis        1:03:10  1000    1
00229 Kārlis Magons         1950 Branti          1:12:22   873    2
00033 Atis Zariņš           1964 Mona            1:24:22   749    3
11005 Ilmārs Limbēns        1948 ind.            1:28:35   713    4
00037 Edgars Puha           1971 ind.            1:35:03   665    5
11028 Valērijs Stūris       1964 ind.            1:35:18   663    6
11011 Uldis Kalniņš         1967 ind.            1:36:43   653    7
00038 Ingemārs Smildziņš    1961 ind.            1:47:35   587    8
11010 Andris Miglavs        1961 Bebri           1:51:20   567    9

V45      4.8 kilometri   19 kontrolpunkti
13001 Ivars Muzikants       1957 Balta           1:03:23  1000    1
13028 Rolands Laveiķis      1956 Kāpa            1:03:51   993    2
00231 Genādijs Gordeiko     1961 ind.            1:14:17   853    3
13002 Jānis Kļava           1960 ind.            1:16:44   826    4
00078 Aivars Brakmanis      1958 Mona            1:23:11   762    5
13048 Jānis Cāns            1960 Sigulda         1:27:05   728    6
13007 Jānis Augulis         1957 ind.            1:29:18   710    7
00232 Andris Cekuls         1954 Meridiāns       1:47:54   587    8
13045 Raimonds Krēsliņš     1957 ind.            anulēts      

V55      4.3 kilometri   18 kontrolpunkti
00233 Valērijs Pahomovs     1949 OLIO              55:50  1000    1
30008 Ilgvars Grinbergs     1947 ZVOC              58:32   954    2
30003 Juris Zvirgzds        1942 Seniors         1:11:35   780    3
00234 Jānis Aprubis         1943 Prizma          1:22:35   676    4

V60      3.8 kilometri   15 kontrolpunkti
42002 Andris Ozols          1941 Seniors           55:42  1000    1
42024 Guntis Upacers        1943 Seniors         1:03:36   876    2

          Pretim ziemai 2006      01.kārta
        22.oktobrī  Velnala
V65      3.5 kilometri   13 kontrolpunkti
====================================================================
  Nr.  Dalībnieks           Dz.g.  Kolektīvs      Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00084 Antons Grahoļskis     1940 Valmiera          47:58  1000    1
64004 Andris Kalvelis       1940 Seniors         1:01:35   779    2
64000 Ivars Kalniņš         1938 Seniors         1:09:40   689    3

VA       5.1 kilometri   19 kontrolpunkti
00051 Austris Krastiņš      1983 ZVOC-VBSS         49:49  1000    1
00061 Jānis Riža            1975 Concorde        1:02:47   793    2
00054 Māris Jēkabsons       1964 ind.            1:04:43   770    3
00237 Ainārs Gailis         1962 ind.            1:05:54   756    4
00050 Raivis Spēlmanis      1977 ind.            1:10:05   711    5
00236 Andris Gailis         1992 Auseklis        1:12:27   688    6
00238 Zigmārs Gailis        1990 Auseklis        1:22:05   607    7

VB       4.8 kilometri   19 kontrolpunkti
00026 Andis Laveiķis        1989 Kāpa              48:17  1000    1
00023 Andris Dzalbs         1972 Meridiāns         57:39   838    2
00020 Atis Luguzs           1977 Alnis           1:00:14   802    3
14001 Valdemārs Stūris      1988 ind.            1:01:13   789    4
14014 Jānis Lucāns          1964 Piepe           1:02:39   771    5
00045 Andris Jemsis         1972 ind.            1:05:48   734    6
14057 Arnis Šūlmeisters     1970 Saulrīti        1:10:21   686    7
00022 Kaspars Mazitāns      1971 A2              1:16:14   633    8
00018 Armands Sudrabs       1978 A2              1:23:14   580    9
00025 Agris Dreimanis       1984 ind.            1:31:00   531   10

VC       4.3 kilometri   18 kontrolpunkti
00150 Valdis Janovs         1977 A2                31:43  1000    1
00046 Edmunds Krastiņš      1958 Balta           1:10:08   452    2
00043 Māris Tīliks          1980 ind.            1:35:51   331    3
21014 Viesturs Lucāns       1960 Piepe           anulēts      
00047 Aleksndrs Beļskis     1981 ind.            anulēts      

V18      5.1 kilometri   19 kontrolpunkti
00228 Andris Cāns           1990 Sigulda           55:17  1000    1

V16      4.8 kilometri   19 kontrolpunkti
23015 Reinis Augulis        1991 ind.            1:33:24  1000    1

V12      1.8 kilometri    4 kontrolpunkti
00065 Emīls Dzalbs          1995 Meridiāns         12:27  1000    1
00068 Krišjānis Putka       1994 ind.            anulēts      

V10      1.8 kilometri    4 kontrolpunkti
00124 Kārlis Jēkabsons      1999 Auseklis          23:35  1000    1
00227 Ingmārs Kārkliņš      1998 Tinis             23:52   988    2

          Pretim ziemai 2006      01.kārta
        22.oktobrī  Velnala
SE       4.8 kilometri   19 kontrolpunkti
====================================================================
  Nr.  Dalībnieks           Dz.g.  Kolektīvs      Laiks Punkti Vieta
====================================================================
10010 Kristīne Veita        1974 VIGA            1:07:36  1000    1
10006 Agnese Užule          1977 Purva Bridējs   1:08:36   985    2
00118 Rudīte Everte         1977 A2              2:08:30   526    3
10021 Iveta Zāģere          1965 Meridiāns       anulēts      

S35      4.3 kilometri   18 kontrolpunkti
20004 Rudīte Šterna         1949 ind.            1:13:28  1000    1
20001 Inese Stūre           1967 ind.            2:10:23   563    2

S45      3.8 kilometri   15 kontrolpunkti
00088 Ruta Kukka            1950 Kāpa              55:27  1000    1
33008 Ilze Laure            1960 Kāpa              59:46   928    2
33003 Gunta Lebedoka        1954 Meridiāns       1:01:57   895    3
33001 Inese Hartmane        1954 Meridiāns       1:09:55   793    4
33002 Inese Purgaile        1956 Bebri           1:21:15   682    5
33015 Inese Mauliņa         1952 Saldus          1:29:31   619    6

S55      3.1 kilometri   11 kontrolpunkti
40002 Maira Liepa           1944 Seniors           40:23  1000    1
00073 Maruta Habermane      1947 A2                59:17   681    2
00071 Silvija Segliņa       1949 ind.            1:17:47   519    3
00225 Aina Austriņa         1933 Meridiāns       1:22:42   488    4
00224 Dace Spudas           1951 ind.            1:40:12   403    5

S60      2.5 kilometri    8 kontrolpunkti
00223 Laima Kalvele         1944 Seniors           42:38  1000    1
00086 Valentīna Trumpe      1946 Valmiera          45:11   944    2

S65      2.5 kilometri    8 kontrolpunkti
00221 Erna Skujiņa          1936 Meridiāns         38:18  1000    1
00222 Rasma Oša             1939 ind.              42:56   892    2
63001 Valda Janova          1939 ind.              43:33   879    3
63003 Jūlija Zvirgzde       1939 Seniors           53:58   710    4
63000 Lidija Zukule         1932 Brīvnieki         59:27   644    5

SA       4.3 kilometri   18 kontrolpunkti
00110 Ilze Pužule           1977 Burkānciems&Co  1:02:55  1000    1
00109 Inese Bērziņa         1969 Piepe           1:25:51   733    2

          Pretim ziemai 2006      01.kārta
        22.oktobrī  Velnala
SB       3.8 kilometri   15 kontrolpunkti
====================================================================
  Nr.  Dalībnieks           Dz.g.  Kolektīvs      Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00103 Ilona Zacmane         1974 LV-5052           54:17  1000    1
00101 Liene Kreicberga      1978 Purva Bridējs   1:00:58   890    2
00226 Signe Hokkonena       1980 ind.            1:05:11   833    3
00106 Alla Brakmane         1964 Mona            1:16:50   707    4
00105 Inga Mauliņa          1981 ind.            1:19:21   684    5
00104 Linda Rožkalna        1967 ind.            1:28:58   610    6
00102 Solveiga Luguza       1981 Alnis           1:40:31   540    7

SC       3.1 kilometri   11 kontrolpunkti
41004 Linda Muzikante       1973 ind.              43:06  1000    1
41001 Ilze Vabole           1958 Bebri             51:31   837    2
00091 Vineta Skudra         1974 ind.              54:04   797    3

S14      2.5 kilometri    8 kontrolpunkti
00064 Laima Leitāne         1992 Kāpa              48:30  1000    1

VJ       1.8 kilometri    4 kontrolpunkti
00230 Māris Eihvalds        1985 A2              1:07:30  1000    1

Dalībnieku skaits 104

Uz lapas augšu

Atbalstītāji

















www.fonons.lv












© Biedrība "A2". Rekvizīti