Pretim ziemai 15.kārta

Sk Brīvnieki Ramberģi

23.01.04


Resultlist by Class

S 35| S 45| S 55| S 60| S 65| S B| 
S C| S E| V 14| V 35| V 45| V 55|
V 60| V 65| V B| V C| VE|
Resultlist S 35Return
Place Name TeamTime
 1	Rudīte,Šterna                   SK Brīvnieki                   46:02 +  00:00
 2	Ilze,Laure                      Kāpa                           50:25 +  04:23
  
Resultlist S 45Return
Place Name TeamTime
 1	Ruta,Kukka                      Kāpa                           44:09 +  00:00
 2	Inese,Hartmane                  Meridiāns                      44:49 +  00:40
 3	Inese,Purgaile                  Bebri                          47:05 +  02:56
 DSQ	Tamāra,Kosmočova                Kāpa                         8793:47:43
  
Resultlist S 55Return
Place Name TeamTime
 1	Maira,Liepa                     Seniors                        35:00 +  00:00
 2	Laima,Kalvele                   Seniors                        35:33 +  00:33
 3	Aina,Austriņš                   Meridiāns                    1:00:28 +  25:28
  
Resultlist S 60Return
Place Name TeamTime
 1	Anna,Slaviņa                    VIGA                           36:03 +  00:00
 2	Laimdota,Šulte                  Seniors                        38:30 +  02:27
 3	Jūlija,Zvirgzde                 Seniors                        43:50 +  07:47
 4	Maija,Jansone                   R T U                          44:52 +  08:49
  
Resultlist S 65Return
Place Name TeamTime
 1	Lidija,Zukule                   SK Brīvnieki                   51:24 +  00:00
  
Resultlist S BReturn
Place Name TeamTime
 1	Ilze,Skangale                   Balta                          43:46 +  00:00
 2	Ieva,Mauliņa                    ind.                           44:06 +  00:20
 3	Zane,Rozenbaha                  ind.                           46:06 +  02:20
  
Resultlist S CReturn
Place Name TeamTime
 1	Ieva,Kalve                      ind.                           30:17 +  00:00
 2	Linda,Muzikante                 ind.                           31:10 +  00:53
 3	Ināra,Linde                     ind.                           35:58 +  05:41
 4	Valda,Bratka                    Bebri                          36:32 +  06:15
 5	Irēna,Stāmure                   Seniors                        38:08 +  07:51
 DSQ	Rota,Šņuka                      ind.                           42:30
  
Resultlist S EReturn
Place Name TeamTime
 1	Baiba,Ozola                     Mona                           36:00 +  00:00
 2	Līga,Apine                      LC                             40:29 +  04:29
 3	Līga,Zariņa                     VIGA                           43:04 +  07:04
 4	Cilda,Briksnis                  Briksnis                       43:41 +  07:41
 5	Iveta,Zāģere                    Meridiāns                      45:08 +  09:08
 6	Sandra,Žilko                    Briksnis                       48:41 +  12:41
 DSQ	Ilze,Lapiņa                     SK Brīvnieki                   48:13
 DSQ	Agnese,Užule                    Purva Bridējs                  40:53
  
Resultlist V 14Return
Place Name TeamTime
 1	Juris,Ķibilds                   ind.                           28:33 +  00:00
 2	Mārtiņš,Ozols                   Mona                           36:50 +  08:17
 DSQ	Dāvis,Voiceščuks                Auseklis                       31:31
  
Resultlist V 35Return
Place Name TeamTime
 1	Valdis,Kokorišs                 Mona                           45:05 +  00:00
 2	Ilmārs,Limbēns                  SK Brīvnieki                   46:08 +  01:03
 3	Guntars,Jansons                 Balta                          46:51 +  01:46
 4	Pēteris,Zariņš                  Mona                           49:10 +  04:05
 5	Juris,Zariņš                    ind.                           50:44 +  05:39
 6	Viesturs,Tamužs                 ind.                           54:36 +  09:31
 7	Jānis,Kļava                     ind.                           55:46 +  10:41
 8	Anatolijs,Ozoliņš               Auseklis                       56:10 +  11:05
 9	Valērijs,Stūris                 ind.                         1:04:33 +  19:28
  
Resultlist V 45Return
Place Name TeamTime
 1	Valērijs,Pahomovs               ind.                           34:17 +  00:00
 2	Guntis,Koks                     ind.                           35:26 +  01:09
 3	Ivars,Hartmanis                 Meridiāns                      35:51 +  01:34
 4	Ivars,Muzikants                 Balta                          35:56 +  01:39
 5	Edgars,Mītnieks                 Seniors                        39:06 +  04:49
 6	Arnolds,Kučinskis               Prizma                         40:13 +  05:56
 7	Ivars,Ansviesuls                Prizma                         40:44 +  06:27
 8	Aivars,Meirāns                  ind.                           40:49 +  06:32
 9	Jānis,Skrūzmanis                Prizma                         50:19 +  16:02
  
Resultlist V 55Return
Place Name TeamTime
 1	Aivars,Pentjušs                 Saldus                         40:43 +  00:00
 2	Jānis,Aprubis                   Prizma                         43:17 +  02:34
 3	Andris,Ozols                    Seniors                        44:10 +  03:27
 4	Juris,Zvirgzds                  Seniors                        44:45 +  04:02
 5	Volli,Kukk                      Kāpa                           45:05 +  04:22
 6	Ansis,Ozoliņš                   Burkānciems                    45:59 +  05:16
  
Resultlist V 60Return
Place Name TeamTime
 1	Alģirts,Bolšteins               Alnis                          37:14 +  00:00
 2	Rodrigo,Slaviņš                 Balta                          40:48 +  03:34
 3	Edvīns,Berners                  Seniors                        43:05 +  05:51
 4	Andris,Kalvelis                 Seniors                        44:30 +  07:16
  
Resultlist V 65Return
Place Name TeamTime
 1	Ivars,Kalniņš                   Seniors                        43:35 +  00:00
 2	Andris,Kalniņš                  Seniors                        48:53 +  05:18
  
Resultlist V BReturn
Place Name TeamTime
 1	Uvis,Soika                      ind.                           42:04 +  00:00
 2	Vents,Ozoliņš                   Piepe                          42:35 +  00:31
 3	Ivars,Mālnieks                  ind.                           43:12 +  01:08
 4	Kaspars,Staņa                   ind.                           43:49 +  01:45
 5	Arnis,Šulmeisters               Saulrīti                       44:14 +  02:10
 6	Reinis,Reinsons                 ind.                           45:06 +  03:02
 7	Jānis,Lucāns                    Piepe                          48:09 +  06:05
 8	Uldis,Kalniņš                   ind.                           53:13 +  11:09
 9	Edgars,Liepiņš                  ind.                           58:06 +  16:02
 DSQ	Aivars,Zāģers                   Meridiāns                      44:00
  
Resultlist V CReturn
Place Name TeamTime
 1	Ģirts,Mauliņš                   ind.                           37:06 +  00:00
 2	Aivars,Valainis                 ind.                           42:35 +  05:29
 3	Andris,Kalve                    Latvijas Banka                 45:28 +  08:22
 4	Jānis,Linde                     SK Brīvnieki                   46:36 +  09:30
 5	Konstantīns,Tavars              ind.                           46:49 +  09:43
  
Resultlist VEReturn
Place Name TeamTime
 1	Andis,Janovs                    ind.                           41:18 +  00:00
 2	Ģirts,Liniņš                    VIGA                           41:43 +  00:25
 3	Jānis,Actiņš                    3 A                            44:26 +  03:08
 4	Aigars,Actiņš                   3 A                            45:42 +  04:24
 5	Gints,Gritāns                   Balta                          45:49 +  04:31
 6	Briksnis,Renārs                 Briksnis                       47:03 +  05:45
 7	Aija,Skrastiņa                  Briksnis                       47:09 +  05:51
 8	Daniils,Ozoliņš                 Auseklis                       47:15 +  05:57
 9	Gatis,Dzērve                    ind.                           47:46 +  06:28
 10	Alvis,Lepiksons                 ind.                           48:45 +  07:27
 11	Valdis,Lepiksons                Limbaži                        49:13 +  07:55
 12	Gatis,Caics                     Auseklis                       49:44 +  08:26
 13	Iveta,Brūvere                   VIGA                           51:16 +  09:58
 14	Mārtiņš,Linde                   VIGA                           51:22 +  10:04
 15	Raimonds,Lapiņš                 SK Brīvnieki                   54:43 +  13:25
 16	Artis,Jansons                   RSP                            56:48 +  15:30
 17	Uģis,Voiceščuks                 Burkānciems                  1:00:05 +  18:47
 18	Marģers,Kietis                  Auseklis                     1:00:33 +  19:15
 19	Māris,Ozoliņš                   Briksnis                     1:04:58 +  23:40
 20	Roberts,Krusts                  Purva Bridējs                1:05:37 +  24:19

23.01.05 22:19:52 eTiming Version 1.7.2 Emit as
Lisensed to: LATVIA