Rīgas raj. atklātās meistarsac

Krimuldas sanatorija

09.10.05


Resultlist by Class

S 12| S 14| S 16| S 18| S21B| S 35| 
S 45| S 55| S 60| S21C| S E| V 12|
V 14| V 16| V16Āk| V 18| V 35| V 45|
V 55| V 60| V21B| V21C| VE|
Resultlist S 12Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Kosmačeva,Katrīna               Kāpa/RRBJSS              1000   38:55 +  00:00
 2	Nāgele,Zane                     Kāpa/RRBJSS               777   50:04 +  11:09
 3	Bričonoka,Edīte                 Kāpa OK                   742   52:23 +  13:28
 4	Priedīte,Laurita                ind.                      713   54:32 +  15:37
 DSQ	Puķīte,Laura                    ind.                        0   58:34
 DSQ	Turlaja,Sanija                  Alūksne OK                  0   57:45
  
Resultlist S 14Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Baroniņa,Agnese                 Kāpa/RRBJSS              1000   29:19 +  00:00
 2	Rukšāne,Ieva                    Kāpa/RRBJSS               997   29:24 +  00:05
 3	Žukovska,Krista                 ind.                      874   33:32 +  04:13
 4	Peilāne,Māra                    ind.                      726   40:22 +  11:03
 5	Rotkovska,Ieva                  ind.                      392 1:14:37 +  45:18
 DSQ	Jākobsone,Ieva                  Sējas Skola                 0 1:17:13
 DSQ	Leitāne,Laima                   Kāpa/RRBJSS                 0 1:50:16
  
Resultlist S 16Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Vīķe,Laura                      Kāpa/RRBJSS              1000   49:47 +  00:00
 2	Nāgele,Ieva                     Kāpa/RRBJSS               790 1:02:59 +  13:12
 3	Brence,Kristiāna                Teikas Kalns              720 1:09:07 +  19:20
 4	Dūdele,Kate                     Kāpa/RRBJSS               676 1:13:38 +  23:51
  
Resultlist S 18Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Augule,Anna                     Siguldas SS              1000 1:38:20 +  00:00
  
Resultlist S21BReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Alksne,Dina                     Burkānciems & CO         1000   58:01 +  00:00
 2	Pužule,Ilze                     Burkānciems & CO          999   58:02 +  00:01
 3	Vimba,Evija                     Auseklis IK               908 1:03:53 +  05:52
 4	Kārkliņa,Renāte                 Tinis PK                  831 1:09:46 +  11:45
 5	Žukovska,Vita                   ind.                      722 1:20:20 +  22:19
 6	Leitāne,Māra                    Brīvnieki SK              681 1:25:09 +  27:08
 7	Tamuža,Brigita                  Mona                      648 1:29:28 +  31:27
 8	Peiseniece,Madara               Kāpa OK                   631 1:31:52 +  33:51
 DSQ	Puķīte,Irita                    ind.                        0 2:04:48
  
Resultlist S 35Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Kalve,Ieva                      Brīvnieki SK             1000 1:15:20 +  00:00
 2	Cāne,Ieva                       Sigulda OK                969 1:17:40 +  02:20
 3	Siliņa,Ineta                    Mona                      903 1:23:21 +  08:01
 4	Šterna,Rudīte                   Sigulda OK                790 1:35:17 +  19:57
  
Resultlist S 45Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Šinke,Ārija                     ind.                     1000   55:28 +  00:00
 2	Lebedoka,Gunta                  Meridiāns                 969   57:14 +  01:46
 3	Laure,Ilze                      Kāpa OK                   881 1:02:57 +  07:29
 4	Kosmačeva,Tamāra                Kāpa/RRBJSS               724 1:16:34 +  21:06
 5	Vabole,Ilze                     Bebri                     654 1:24:48 +  29:20
 6	Āriņa,Antra                     ind.                      638 1:26:55 +  31:27
 7	Mauliņa,Inese                   Saldus OK                 611 1:30:41 +  35:13
 8	Polkovņikova,Vita               ind.                      560 1:39:01 +  43:33
 9	Spudas,Dace                     ind.                      486 1:54:00 +  58:32
  
Resultlist S 55Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Vandāne,Ilona                   Seniors                  1000 1:12:27 +  00:00
 2	Kukka,Ruta                      Kāpa OK                   972 1:14:32 +  02:05
 3	Habermane,Maruta                Brīvnieki SK              922 1:18:34 +  06:07
 4	Velika,Vija                     ind.                      748 1:36:47 +  24:20
 5	Kučinska,Mudīte                 ind.                      726 1:39:41 +  27:14
  
Resultlist S 60Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Liepa,Maira                     Seniors                  1000   30:14 +  00:00
 2	Sildedze,Dzintra                Prizma OK                 842   35:54 +  05:40
 3	Kalvele,Laima                   Seniors                   816   37:03 +  06:49
 4	Skujiņa,Erna                    ind.                      803   37:38 +  07:24
 5	Zvirgzde,Jūlija                 Seniors                   610   49:29 +  19:15
 6	Slaviņa,Anna                    Kāpa OK                   596   50:40 +  20:26
 7	Austriņa,Aina                   Meridiāns                 559   54:01 +  23:47
 8	Zukule,Lidija                   Brīvnieki SK              537   56:15 +  26:01
 9	Oša,Rasma                       ind.                      436 1:09:12 +  38:58
 DSQ	Šulte,Laimdota                  Seniors                     0   37:58
 DSQ	Janova,Valda                    ind.                        0   59:48
  
Resultlist S21CReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Skudra,Vineta                   ind.                     1000   54:46 +  00:00
 2	Mūrmane,Inese                   ind.                      856 1:03:55 +  09:09
 3	Krima,Inga                      Meža kaķi                 822 1:06:37 +  11:51
 4	Rukšāne,Zita                    Brīvnieki SK              665 1:22:18 +  27:32
 5	Jēkabsone,Eva                   Sējas Skola               559 1:37:51 +  43:05
  
Resultlist S EReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Brūvele,Liene                   ZVOC                     1000 1:19:53 +  00:00
 2	Klauža,Laima                    Brīvnieki SK              983 1:21:14 +  01:21
 3	Šinke,Madara                    ind.                      975 1:21:54 +  02:01
 4	Skangale,Ilze                   Balta SK                  853 1:33:34 +  13:41
 5	Ēvele,Inese                     RSP                       808 1:38:46 +  18:53
  
Resultlist V 12Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Siliņš,Pauls                    Kāpa OK                  1000   27:46 +  00:00
 2	Kļaviņš,Ivars                   ind.                      912   30:26 +  02:40
 3	Kosmačovs,Kārlis                Kāpa/RRBJSS               779   35:37 +  07:51
 4	Reinsons,Alvis                  ind.                      616   45:04 +  17:18
 5	Augulis,Ansis                   Siguldas SS               532   52:09 +  24:23
 6	Kārkliņš,Mairis                 Tinis PK                  436 1:03:39 +  35:53
 7	Kārkliņš,Daniels                Brīvnieki SK              423 1:05:32 +  37:46
 8	Niklass,Klāvs                   Sējas Skola               377 1:13:30 +  45:44
  
Resultlist V 14Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Gailis,Andris                   Auseklis IK              1000   28:29 +  00:00
 2	Grava/Ģērmanis,Rolands          Kāpa/RRBJSS               930   30:36 +  02:07
 3	Augulis,Reinis                  Siguldas SS               837   34:00 +  05:31
 4	Tamužs,Jānis                    Auseklis IK               787   36:10 +  07:41
 5	Lapsiņš,Oskars                  Sējas Skola               634   44:54 +  16:25
 6	Gulbis,Artūrs                   ind.                      626   45:30 +  17:01
 7	Ūdris,Mārcis                    Kāpa/RRBJSS               433 1:05:40 +  37:11
 8	Blankenbergs,Dāvis              ind.                      422 1:07:27 +  38:58
  
Resultlist V 16Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Pauliņš,Artūrs                  ind.                     1000   41:53 +  00:00
 2	Cāns,Andris                     Sigulda OK                847   49:25 +  07:32
 3	Ūdris,Emīls                     Kāpa/RRBJSS               832   50:19 +  08:26
 4	Āriņš,Armands                   RSP                       812   51:33 +  09:40
 5	Āriņš,Arnolds                   RSP                       741   56:28 +  14:35
 6	Gailis,Zigmārs                  Auseklis IK               575 1:12:44 +  30:51
 DSQ	Rukšāns,Andris                  Brīvnieki SK                0 1:10:04
  
Resultlist V16ĀkReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Klimovs,Denis                   Iesācēji                 1000   50:17 +  00:00
 2	Lefčovs,Konstantīns             Iesācēji                  570 1:28:12 +  37:55
 3	Koleda,Sergejs                  Iesācēji                  503 1:39:56 +  49:39
 4	Gačenko,Sergejs                 Iesācēji                  500 1:40:30 +  50:13
 5	Sila,Purčik                     Iesācēji                  444 1:53:08 +1:02:51
 6	Beļskis,Aleksandrs              Iesācēji                  437 1:54:54 +1:04:37
 7	Nozdrins,Valentīns              Iesācēji                  427 1:57:37 +1:07:20
 8	Vedeņškis,Sergejs               Iesācēji                  425 1:58:18 +1:08:01
  
Resultlist V 18Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Ozoliņš,Daniils                 Auseklis IK              1000 1:20:09 +  00:00
 2	Kūms,Jānis                      Alūksne OK                943 1:24:58 +  04:49
 3	Šinke,Ansis                     ind.                      782 1:42:23 +  22:14
  
Resultlist V 35Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Actiņš,Aigars                   3 A                      1000 1:22:53 +  00:00
 2	Kokorišs,Valdis                 Mona                      979 1:24:37 +  01:44
 3	Lucāns,Jānis                    Piepe                     956 1:26:41 +  03:48
 4	Lācis,Alberts                   Purva Bridējs             904 1:31:37 +  08:44
 5	Gailis,Ainārs                   Auseklis IK               828 1:40:01 +  17:08
 6	Ozoliņš,Anatolijs               Auseklis IK               827 1:40:12 +  17:19
 7	Meļķerts,Andris                 Saldus OK                 790 1:44:51 +  21:58
 8	Tamužs,Viesturs                 Mona                      721 1:54:50 +  31:57
 9	Stūris,Valērijs                 ind.                      707 1:57:06 +  34:13
 10	Gordeiko,Genādijs               ind.                      561 2:27:38 +1:04:45
 DSQ	Miglavs,Andris                  Bebri                       0 1:34:17
 DSQ	Limbēns,Ilmārs                  Sigulda OK                  0 1:19:11
 DSQ	Žuravļovs,Sergejs               ind.                        0 2:14:56
  
Resultlist V 45Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Kokins,Juris                    ind.                     1000 1:06:35 +  00:00
 2	Šinke,Juris                     ind.                      894 1:14:27 +  07:52
 3	Jansons,Guntars                 Balta SK                  874 1:16:06 +  09:31
 4	Muzikants,Ivars                 Balta SK                  821 1:21:04 +  14:29
 5	Cāns,Jānis                      Sigulda OK                749 1:28:51 +  22:16
 6	Ansviesulis,Ivars               Prizma OK                 728 1:31:25 +  24:50
 7	Groskaufmanis,Kārlis            Kāpa OK                   715 1:33:07 +  26:32
 8	Peisinieks,Varis                Kāpa OK                   712 1:33:30 +  26:55
 9	Mauliņš,Egīls                   Saldus OK                 685 1:37:07 +  30:32
 10	Dainis,Jānis                    Rubene FK                 669 1:39:25 +  32:50
 11	Augulis,Jānis                   Sigulda OK                656 1:41:26 +  34:51
 12	Lucāns,Viesturs                 Piepe                     655 1:41:38 +  35:03
 13	Dreimanis,Dzidris               ind.                      618 1:47:38 +  41:03
 14	Krēsliņš,Raimonds               ind.                      615 1:48:07 +  41:32
 15	Pētersons,Juris                 ind.                      582 1:54:13 +  47:38
 16	Kalve,Andris                    Brīvnieki SK              572 1:56:23 +  49:48
 17	Mītnieks,Edgars                 Prizma OK                 565 1:57:39 +  51:04
 DSQ	Kļaviņš,Māris                   ind.                        0 1:07:26
 DSQ	Bričonoks,Paulis                Kāpa OK                     0   23:59
  
Resultlist V 55Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Zariņš,Jānis                    ind.                     1000 1:00:31 +  00:00
 2	Leino,Tapio                     Espoon Suunta             988 1:01:15 +  00:44
 3	Pahomovs,Valērijs               OLIO                      977 1:01:55 +  01:24
 4	Kukk,Volli                      Kāpa OK                   906 1:06:45 +  06:14
 5	Pentjušs,Aivars                 Saldus OK                 866 1:09:51 +  09:20
 6	Semjonovs,Jānis                 Seniors                   655 1:32:22 +  31:51
  
Resultlist V 60Return
Place Name TeamPointsTime
 1	Novikovs,Pēteris                Seniors                  1000   45:43 +  00:00
 2	Aprubis,Jānis                   Prizma OK                 940   48:37 +  02:54
 3	Berners,Edvīns                  Prizma OK                 870   52:32 +  06:49
 4	Zvirgzds,Juris                  Seniors                   848   53:54 +  08:11
 5	Dubrovskis,Vilis                Seniors                   761 1:00:04 +  14:21
 6	Slaviņš,Rodrigo                 Kāpa OK                   750 1:00:54 +  15:11
 7	Kalvelis,Andris                 Seniors                   731 1:02:28 +  16:45
 8	Upacers,Guntis                  Seniors                   722 1:03:16 +  17:33
 9	Ozols,Andris                    Seniors                   687 1:06:32 +  20:49
 10	Kalniņš,Ivars                   Seniors                   572 1:19:52 +  34:09
  
Resultlist V21BReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Sarma,Ģirts                     Ogre OK                  1000 1:06:37 +  00:00
 2	Zobens,Reinis                   Purva Bridējs             963 1:09:10 +  02:33
 3	Zvirgzdiņš,Kaspars              Tinis PK                  918 1:12:30 +  05:53
 4	Strazdiņš,Andris                Purva Bridējs             910 1:13:11 +  06:34
 5	Reinsons,Raivis                 ind.                      879 1:15:46 +  09:09
 6	Kalniņš,Ints                    Briksnis SK               862 1:17:13 +  10:36
 7	Soika,Uvis                      VIGA                      849 1:18:24 +  11:47
 8	Lācis,Mārtiņš                   Purva Bridējs             826 1:20:38 +  14:01
 9	Šūlmeisters,Arnis               Saulrīti SK               812 1:22:00 +  15:23
 10	Indāns,Mareks                   ind.                      801 1:23:07 +  16:30
 11	Stabiņš,Māris                   ind.                      772 1:26:11 +  19:34
 12	Kalējs,Māris                    Alnis OK                  740 1:29:59 +  23:22
 13	Staņa,Kaspars                   ind.                      715 1:33:03 +  26:26
 14	Bičevskis,Vilnis                ind.                      678 1:38:08 +  31:31
 15	Osis,Kaspars                    ind.                      616 1:48:06 +  41:29
 16	Jansons,Pēteris                 ind.                      597 1:51:31 +  44:54
 DSQ	Freidenfelds,Valters            I & A Gultņi                0   41:50
  
Resultlist V21CReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Vīķis,Andrejs                   Kāpa OK                  1000 1:02:33 +  00:00
 2	Jānis,Siliņš                    ind.                      461 2:15:38 +1:13:05
  
Resultlist VEReturn
Place Name TeamPointsTime
 1	Valtass,Ivars                   Saldus OK                1000 1:10:36 +  00:00
 2	Ostups,Juris                    Kāpa OK                   933 1:15:39 +  05:03
 3	Janovs,Andis                    ind.                      902 1:18:16 +  07:40
 4	Roze,Renārs                     Ogre OK                   839 1:24:05 +  13:29
 5	Ozoliņš,Māris                   Briksnis SK               721 1:37:53 +  27:17
 6	Actiņš,Jānis                    3 A                       656 1:47:34 +  36:58

16.11.05 13:11:39 eTiming Version 1.7.2 Emit as
Lisensed to: LATVIA