Latvijas gāzes kauss 2009Sv 09.04.26. 17:09
Results

   Pl   Stno Name                         YB Club                             Time 



H12  (17)                 1.8 km  0 m   6 C       

    1     11 Ritvars Glūdiņš              97 Saldus OK                       11:03 
    2      6 Uldis Upītis                 98 Kāpa OK/RRBJSS                  11:33 
    3      3 Kaspars Slaveiks             97 Alnis-JRSC                      14:50 
    4     16 Kristers Aparjods            98 Kāpa OK/RRBJSS                  15:25 
    5     18 Kārlis Kaminskis             98 Meridiāns - CPSS                16:14 
    6      1 Ķuzis Klāvs                     Saldus OK                       18:54 
    7     14 Endijs Titomers              97 Alnis-JRSC                      19:43 
    8     17 Kārlis Jēkabsons             99 Auseklis IK                     21:00 
    9     15 Matīss Rencis                98 Meridiāns - CPSS                24:53 
   10     10 Krišjānis Ceplis             98 RRBJSS                          27:30 
   11      7 Dāvis Pulkstenis             97 Meridiāns - CPSS                27:34 
   12     13 Leons Silickis               97 Meridiāns - CPSS                30:32 
   13      9 Mairis Ekerts                98 Meridiāns - CPSS                37:09 
   14      5 Pēteris Čeksteris            99 Meridiāns - CPSS                44:50 
   15      8 Oskars Šauriņš               98 RRBJSS                          48:19 
   16      4 Ričards Fernāts              98 RRBJSS                          57:25 
   17      2 Rūdolfs Strods               00 RRBJSS                        1:00:26 



D12  (6)                  1.8 km  0 m   6 C       

    1     20 Stefānija Egle                  Kāpa OK                         17:10 
    2     24 Anete Šauriņa                98 RRBJSS                          26:26 
    3     23 Agnese Pastare               99 Meridiāns - CPSS                28:27 
    4     22 Anda Upīte                   00 Kāpa OK                         38:37 
    5     21 Klinta Kalniņa               99 Meridiāns - CPSS                40:26 

   nc    193 Amanda Agnese Arnicāne          A2                              23:32 



H14  (7)                  4.5 km  0 m   13 C      

    1     25 Emīls Dzalbs                    Meridiāns - CPSS                35:47 
    2     33 Mārtiņš Šķesteris            96 Meridiāns - CPSS                50:38 
    3     26 Ansis Ansbergs               95 Saldus OK                       51:06 
    4     32 Emīls Vainovskis             96 Saldus OK                       53:01 
    5     30 Atis Dēvits                  96 Saldus OK                       56:47 
    6     29 Kārlis Lukjānovs             96 Saldus OK                     1:28:33 
    7     31 Krišjānis Čeksteris          96 Meridiāns - CPSS              1:48:57 



D14  (4)                  3.8 km  0 m   13 C      

    1     36 Annija Anna Zaļaiskalna      96 Auseklis IK                   1:01:23 
    2     39 Kendija Aparjode             96 Kāpa OK/RRBJSS                1:08:19 
    3     37 Diāna Cabija                 95 Alnis-JRSC                    1:12:13 
    4     38 Anete Gurtiņa                95 Auseklis IK                   1:20:17 



H16  (3)                  6.7 km  0 m   20 C      

    1     41 Gatis Berežnojs              94 Saldus OK                       54:09 
    2     42 Ritvars Karpikovs            94 Alnis-JRSC                      56:16 
    3     43 Madars Mačukāns              94 Saldus OK                     1:33:29 



D16  (5)                  4.6 km  0 m   15 C      

    1     49 Beāta Zaļaiskalna            93 Auseklis IK                     40:10 
    2     46 Anna-Madara Pērkone             Kāpa OK                         53:08 
    3     48 Krista Strautniece           93 Alnis-JRSC                    1:04:48 
    4     45 Māra Kursite                 93 ZVOC-VBSS                     1:06:44 
    5     47 Anna Tamuža                  94 Auseklis IK                   1:06:49 



H21E  (9)                 10.4 km  0 m   30 C     

    1     57 Jānis Tamužs                 91 Auseklis IK                   1:05:11 
    2     53 Daniils Ozoliņš              88 Auseklis IK                   1:06:21 
    3     51 Zigmārs Gailis               90 Auseklis IK                   1:14:37 
    4     54 Jānis Penkulis               91 Saldus OK                     1:15:03 
    5     58 Kaarel Kallas                82 Lehola                        1:21:23 
    6     55 Andris Gailis                92 Auseklis IK                   1:22:59 
    7     56 Valdemārs Stūris             88 Ģeogrāfu mafija               1:30:24 

          52 Ainārs Lupiķis                  Kāpa OK                            mp 
   nc    192 Guntis Arnicāns                 A2                            1:13:54 



D21E  (3)                 7.5 km  0 m   24 C      

    1     63 Linda Katlapa                76 Viga OK                       1:02:54 
    2     61 Ieva Mauliņa                 76 Briksnis                      1:09:40 

          62 Ieva Brice                   90 Saldus OK                          mp 



H21B  (17)                6.9 km  0 m   20 C      

    1     64 Čerjaks Kaspars                 Purva Bridējs                   50:06 
    2     68 Mārtiņš Kalniņš              85 Saldus OK                       53:04 
    3     82 Aleksandrs Tamborcevs        76 Auseklis IK                     58:25 
    4     72 Jānis Butāns                 78 Meridiāns                     1:02:03 
    5     71 Reinis Grende                92 RSP                           1:02:13 
    6     76 Dagnis Kaņepe                70 Saulrīti                      1:02:18 
    7     70 Leons Peļņa                  81 30draugi.lv                   1:05:07 
    8     65 Pēteris Kursītis             65 Auseklis IK                   1:06:13 
    9     83 Uldis Svilāns                75 Individuāli                   1:06:41 
   10     79 Artūrs Brencis               68 Teikas Kalns                  1:07:31 
   11     77 Māris Baltiņš                78 Individuāli                   1:10:24 
   12     78 Edgars Kokorevičs            87 Brenguļi                      1:17:16 
   13     66 Armands Sudrabs              78 A2                            1:20:06 
   14     74 Kristaps Kalniņš             82 Individuāli                   1:20:38 
   15     73 Aivars Rožkalns              67 A2                            1:23:50 
   16     75 Ivars Celiņš                 87 LU ĢZZF                       1:29:39 
   17     67 Jānis Kukks                  79 Individuāli                   1:39:27 



D21B  (8)                 5.3 km  0 m   18 C      

    1     89 Inga Grende                  67 Viga OK                         55:38 
    2     94 Līga Šūpulniece              87 Meridiāns                     1:01:20 
    3     92 Anna Riekstiņa                  Kāpa OK                       1:02:14 
    4     85 Kokoreviča Inese                Individuāli                   1:13:52 
    5     91 Kristiāna Brence             90 Teikas Kalns                  1:18:29 
    6     87 Inese Stūre                  67 Individuāli                   1:19:59 
    7     88 Elīna Krūze                  78 Burkānciems OK                1:39:38 

          93 Madara Sārta                 87 Individuāli                        mp 



H35  (10)                 8.3 km  0 m   24 C      

    1    101 Valters Kaminskis            68 Meridiāns                       56:36 
    2     95 Guntars Mankus                  Saldus OK                     1:03:09 
    3    103 Ints Ulmanis                 68 Auseklis IK                   1:04:18 
    4     97 Artūrs Grīnbergs             70 Viga OK                       1:05:31 
    5     96 Andris Dzalbs                72 Meridiāns - CPSS              1:06:04 
    6    102 Jānis Actiņš                 72 3A                            1:11:07 
    7     98 Martins Lacis                74 Purva Bridējs                 1:14:37 
    8    100 Andris Kikusts               71 Individuāli                   1:21:24 
    9    105 Kaspars Staņa                73 A2                            1:26:47 
   10     99 Raimonds Gailis              70 Burkānciems OK                1:51:30 



D35  (5)                  6.7 km  0 m   20 C      

    1    109 Līga Blanka                  71 Kāpa OK                       1:09:14 
    2    111 Ingūna Čākure                65 Alnis OK                      1:22:40 
    3    107 Zane Blumberga               69 Alnis OK                      1:35:29 
    4    108 Baiba Lāce                   74 Teikas Kalns                  1:40:59 

         110 Valda Ulmane                 73 Auseklis IK                        mp 



H45  (20)                 7.5 km  0 m   24 C      

    1    119 Egīls Puriņš                 62 Mona OK                         53:09 
    2    128 Valdis Kokorišs              64 Mona OK                         56:15 
    3    114 Toivo Toomas                 57 PEKO                            56:31 
    4    132 Ivars Muzikants              57 Prizma OK                     1:00:56 
    5    121 Ivars Pucens                 58 Mona OK                       1:01:17 
    6    130 Agris Silenieks              56 Pionieru pils                 1:02:18 
    7    131 Ivars Mālnieks               60 Individuāli                   1:02:59 
    8    122 Anatolijs Ozoliņš            63 Auseklis IK                   1:04:11 
    9    124 Ainārs Gailis                62 Auseklis IK                   1:06:29 
   10    116 Viesturs Tamužs              62 Mona OK                       1:06:44 
   11    127 Edmunds Krastiņš             58 Individuāli                   1:11:33 
   12    125 Agris Būmanis                63 Individuāli                   1:12:11 
   13    120 Edgars Utāns                 61 Individuāli                   1:16:13 
   14    133 Māris Jēkabsons              64 Individuāli                   1:16:42 
   15    123 Genādijs Gordeiko            61 Individuāli                   1:18:53 
   16    129 Sergejs Žuravļovs            63 Individuāli                   1:49:53 
   17    115 Jānis Kļava                  60 Individuāli                   1:54:56 

         118 Valerijs Stūris              64 Individuāli                        mp 
         117 Indulis Peilāns                 Kāpa OK                            mp 
         113 Valdis Pulkstenis            61 Meridiāns                          mp 



D45  (13)                 5.5 km  0 m   18 C      

    1    137 Baiba Zariņa                 61 Viga OK                         59:31 
    2    139 Aija Plēpe                   58 Auseklis IK                   1:03:34 
    3    148 Zita Rukšāne                 61 Sigulda                       1:10:21 
    4    140 Brigita Tamuža               62 Mona OK                       1:15:48 
    5    145 Aija Alksne                  56 Meridiāns - CPSS              1:16:56 
    6    136 Ramona Voitkāne              64 Alnis OK                      1:17:52 
    7    143 Ingūna Leiškalne             60 Individuāli                   1:20:11 
    8    142 Ilze Vabole                  58 Bebri                         1:23:00 
    9    138 Inta Poriķe                  63 Alnis OK                      1:24:19 
   10    146 Andra Melbārde               57 Seniors                       1:36:57 
   11    135 Ilga Kokoreviča              55 Brenguļi                      1:39:46 
   12    144 Inese Purgaile               56 Bebri                         1:59:05 

         141 Ilze Tāse                    59 Ogre OK                            mp 



H55  (10)                 5.5 km  0 m   18 C      

    1    150 Jānis Biezais                50 A2                              44:35 
    2    152 Ilmāris Limbēns              48 Sigulda                         45:19 
    3    158 Ivars Ansviesulis            54 Prizma OK                       49:38 
    4    157 Koit Paasma                  50 Lehola                          49:47 
    5    155 Uldis Alksnis                52 Meridiāns                       52:37 
    6    153 Volli Kukk                   49 Kāpa OK                       1:00:36 
    7    159 Miervaldis Bušs              52 Alnis OK                      1:05:19 
    8    156 Uldis Alksnis                46 Jēkaba Aģentura               1:05:37 
    9    154 Jānis Zariņš                 49 Individuāli                   1:06:05 
   10    151 Helmuts Lukačovs             50 Silva                         1:11:26 



D55  (10)                 4.5 km  0 m   13 C      

    1    166 Ruta Kukka                   50 Kāpa OK                         49:29 
    2    169 Inese Mauliņa                52 Saldus OK                       49:43 
    3    161 Rudīte Šterna                49 Sigulda                         50:01 
    4    165 Inese Hartmane               54 Individuāli                     58:06 
    5    164 Liene Buša                   53 Alnis OK                        59:48 
    6    168 Irēna Stāmure                51 Prizma OK                     1:00:09 
    7    167 Mudite Alksne                50 Jēkaba Aģentura               1:02:03 
    8    163 Maruta Habermane             47 A2                            1:12:52 
    9    162 Lidija Kalvāne               46 Meridiāns                     1:21:35 
   10    160 Marta Apsīte                    Individuāli                   1:57:21 



H65  (10)                 4.6 km  0 m   15 C      

    1    180 Rodrigo Slaviņš              39 Viga OK                         46:35 
    2    179 Māris Mālkalnietis           42 A2                              48:42 
    3    176 Juris Zvirgzds               42 Seniors                         51:24 
    4    173 Pēteris Novikovs             43 Seniors                         51:56 
    5    171 Vilis Dubrovskis             43 Seniors                         53:28 
    6    174 Elmo Pärna                   44 Lehola                          56:27 
    7    172 Andris Ozols                 41 Prizma OK                     1:04:05 
    8    175 Jūlijs Čakšs                 43 Luiziāna                      1:16:47 
    9    177 Jānis Ozols                  36 Individuāli                   1:47:42 

         178 Egons Zablovskis             26 Seniors                            mp 



D65  (9)                  3.8 km  0 m   13 C      

    1    188 Ausma Bruce                  36 Saldus OK                       59:10 
    2    191 Maira Liepa                  44 Prizma OK                     1:03:43 
    3    184 Erna Skujiņa                 36 Prizma OK                     1:17:36 
    4    183 Aija Andersone               36 Seniors                       1:20:07 
    5    187 Marga Jēkabsone              39 Silva                         1:29:34 
    6    190 Raisa Mazzariņa              33 Seniors                       1:35:00 
    7    185 Jūlija Zvirgzde              40 Seniors                       1:36:55 
    8    189 Lidija Zukule                32 A2                            1:37:44 

         186 Laimdota Šulte               43 Prizma OK                          mp